Ogłoszenie

Chciałbym wam trochę opowiedzieć o grupach użytkowników są związane z postami im więcej tym lepiej i lepsza nazwa :D. O to następujące nazwy grup użytkownika i przedział postów: 1. Nowy użytkownik (min. 0-5 postów), Użytkownik (min. 5-50 postów), Zaznajomiona Nuta (min. 50-150 postów), Best Nuta (min. 150-250 postów), Klucz Wiolinowy (min. 250-500 postów), Muzyk (min. 500-700 postów), Piosenkarz (min. 700-1000 postów), Gwiazda (min. 1000-1500 postów). Jeśli zdarzy się sytuacja, że komuś nie zmieniłem nazwy a ma akurat zmianę nazwy proszę o poinformowanie mnie poprzez prywatną wiadomość. Myślę, że ten mini-komunikat nakłoni was do pisania fajnych i ciekawych postów. Dziękuje za uwagę!!! KedoEragna. Chciałbym jeszcze dodać, że przenosimy się na stronę: www.darkliders.pun.pl

#1 2011-04-05 21:24:58

 KedoEragna

Admin

8430541
Call me!
Skąd: mam ten telefon?
Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Opis gry

S4 League jest to typowy "shooter" z elementami zręcznościówki. Widok zza pleców bohatera bardzo ułatwia prowadzenie go. Gdy wejdziemy do gry, najlepiej przystąpić do tutoriala gdzie nauczymy się podstawowych ruchów i kombosów. Polecam to każdemu początkującemu, ze względu na nagrody jakie czekają nas za przejście samouczka. Teraz możemy przejść do sklepu by kupić podstawowe wyposażenie. Jesteś miłośnikiem walki wręcz to miecz będzie idealnym rozwiązaniem, cenisz sobie walkę z dystansu zdecyduj się na zakup broni maszynowej. Wybieramy lobby, interesujący nas pokój i klikamy start game.

Gra przenosi nas do różnorodnych aren, na których walczymy lub próbujemy zdobyć "gola" dla własnej drużyny poprzez umieszczenie piłki w miejscu respawnu przeciwnika. Oczywiście na koniec podliczane są punkty drużynowe i indywidualne, za które dostajemy doświadczenie oraz pieniądze. Każdy z graczy rozpoczyna tym samym bohaterem jednak w miarę rozwoju postaci może wybrać jedną z siedmiu dostępnych strategii. Poprzez umiejętny dobór rzeczy i skilli, możemy zostać: Strikerem, Tankerem, Healerem, Backerem, Invaderem, Defenderem i Assasinem. Napewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kto grał w Rakiona lub GunZ Online będzie w siódmym niebie. Nie ma tutaj miejsca na nudę, ciągła akcja nie pozwala ani na chwile odejść od komputera. Naprawdę w tych 304 megach dostajemy rozrywkę na całe tygodnie. Polecam.


http://sigsimg.gamona.de/sigs/s4/270/4c0/8869ea28fb722c369beccdd656.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.powerrangersi.pun.pl www.superskuter.pun.pl www.wolnifarmerzywf.pun.pl www.bloodninja.pun.pl www.socug.pun.pl